2011 yılında kurulan bir şirket olan Sera Marketim modern tarım alanında tüm yenilik ve teknolojileri en yakından takip ederek gelişen ürün ve hizmetleri nihai tüketicilere ulaştırmayı görev ve sorumluluk edinmiştir. Sera Marketim yurt içi ve yurt dışında bulunan birçok sera için ihtiyaç duydukları modern sera ekipmanları, ısı perdesi, ısı perde mekanizma sistemi, ozmos, jeneratör, otomasyon sistemleri, cocopeat, sinek tülü, yer örtüsü, bitki askı teli, bitki klipsleri vb. geniş bir ürün skalasını dünya standartlarında üreticilere sunmaktadır. Geniş ürün skalası ile Sera Marketim sektör ihtiyaçlarını karşılamada göstermiş olduğu isabetli ve çözüme yönelik üretimlerle kısa sürede sağlam temeller üzerinde büyümüştür. Bu hızlı büyüme kendimize ve ürünlerimize olan güvenimizle birleşerek bizleri daha ileri hedeflere yönlendirmiştir. Bu sebeple Sera Marketim tarım sektöründe dünden kazandığı deneyimlerini bugünle harmanlayarak yarına kazandırmayı vizyon edinmiştir. Ayrıca, paydaşlarına ve müşterilerine yakın durarak, ulaşılabilirlik, devamlılık ve birliktelik sağlamak en büyük amaçlarındandır.

MİSYON

Tarımda olan gelişmeleri yakından takip ederek, sektörün ihtiyaçlarına yönelik ürünleri güvenli, yüksek kaliteli ve uygun maliyetler ile tasarlamak, üretmek ve inşa etmek; daima kendini geliştiren, yenileyen ve zamanın ihtiyaçlarına yönelik olarak çalışan bu doğrultuda kaliteden ödün vermeyen, müşteri ilişkilerini üst düzeyde tutan bir şirket olmak.

 

VİZYON

Konusunda uzman ve profesyonel kadrosuyla çevreye duyarlı bir üretim anlayışını benimsemek ve birikimlerimizi dünyadaki gelişmelere uygun hale getirerek müşterilerimizin isteklerini karşılayan ve alanında yeni gelişmelere öncülük edebilecek dünya çapında bir firma olmak.